הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

שסתומים וברזים


שסתומים וברזים לצנרת, מיכלים ומערכות זרימה

ישנם אין ספור יישומים ומערכות המיועדים לזרימה, אחסון, ערבול או דחיסה של נוזל או גז, שבהם יש לעשות שימוש בשורה של אביזרים המיועדים למלא חלק בתהליך העבודה של המערכת, או לשמש כאמצעי בטיחות. שסתומים וברזים הן שתי הדוגמאות הבולטות ביותר של אביזרים אלה. המדובר באמצעים המיועדים לאפשר לנו לשלוט בזרימת הגז או הנוזל במערכת, לאפשר שחרור של לחץ, הגבלה של תנועת הנוזל או הגז בכיוון מסויים ויצירת גישה לנוזל או הגז שבתוך המערכת.

התאמה מלאה ליישום או המערכת

השימוש בדגמים שונים של שסתומים וברזים צריך להיות מוגדר במסגרת תכנון מקדים של מערכת ההובלה, הזרימה או האחסון, כשחייבת להיות התאמה מלאה של סוג השסתום והברז למאפייני המערכת. רמת לחץ במערכת, הספקי זרימה, סוג החומר, גז או נוזל, נייטרלי או חומצתי, קוטר הצנרת וכדומה, כל אלה הם שיקולים שמשפיעים, בסופו של דבר, על בחירת השסתומים והברזים שייושמו במערכת. כמו כן, מאפייני השימוש במערכת מגדירים את הצורך בברזים רגילים או חשמליים, ברזים כדוריים או פרפר וכדומה.


שסתומים וברזים


סיוע מקצועי לכל לקוח על פי הצורך

אם אתם אנשי מקצוע המתמחים בתחום של תשתיות המים, סביר להניח שיש לכם את הידע המקצועי הנדרש כדי לקבל החלטה לגבי הרכיבים והאביזרים הנדרשים לכם. יחד עם זאת, אם כל מה שאתם יודעים הוא שאתם צריכים שסתומים וברזים, אבל אין לכם ממש מושג מה אתם באמת צריכים, בי.ל ברזים תוכלו להסתייע בצוות של אנשי מקצוע, החי את עולם תשתיות המים מדי יום ביומו, ויוכל להגיש לכם את כל הסיוע המקצועי הנדרש לכם לבחירת הפתרון האידיאלי עבורכם.

אחריות מלאה ומחירים הוגנים ואטרקטיביים

י.ל ברזים היא חברה וותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של אביזרים, מכשור, אמצעים וציוד בעולם תשתיות המים, ובכלל זה מציעה מגוון רחב מאוד של שסתומים, ברזים, מדי לחץ ועוד. אנו מקפידים על מתן סיוע מקצועי מלא ומקיף לכל לקוח, אחריות על כל סוגי המוצרים, הדרכה כנדרש ורמת מחירים אטרקטיבית והוגנת. צרו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913 לפרטים נוספים.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק