הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

שסתום ביטחון


?שסתום ביטחון לכל סוגי המערכות

קווי הובלה של נוזלים וגזים הם למעשה מערכות סגורות שבהם יכולים להיווצר לחצים גדולים שיש לשלוט בהם. כמו כן, קווים אלה יכולים להיות אחראים על הובלה של חומרים מסוכנים שיש למנוע את התפשטותם במרחב בזמן תקלה. למעשה דרישה זו יכולה להיות נכונה גם עבור קווי מים רגילים לגמרי. שסתום ביטחון הוא רכיב מכני המיועד לספק רמה גבוהה של שליטה בזרימת החומר בתוך הקו, לשחרר לחצים עודפים ולמנוע מעבר של חומר בכיוון מסויים, בין באופן קבוע ובין בהינתן תנאים מסויימים.

מגוון רחב של דגמים וסוגי שסתומים

שסתום ביטחון הוא כמובן מונח גג שכולל בתוכו אין ספור אפשרויות וסוגי דגמים, שיש להתאים בצורה מושלמת למערכת לה נועד השסתום. שסתום המיועד לצנרת מים ביתית לא מתאים לקו ייצור או קו הובלת מים ציבורי, ושסתום למערכת גז שונה לחלוטין משסתום למערכת מים, מערכת שמן או מערכת קיטור. השסתומים השונים נבדלים זה מזה גם בהיבט של גודל ותצורת השסתום, החומר ממנו הוא עשוי, מידת הלחץ שצריך להיות מופעל עליו כדי לשחרר את הסגירה וכדומה.


שסתום ביטחון


ייעוץ מקצועי ברמה גבוהה ולכל לקוח ולקוח

בי.ל ברזים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של שסתומי ביטחון לכל מערכת אפשרית ולכל סוג של חומר. לרשותנו שסתומים עשויים נירוסטה, מתכת, ברזל, פליז, פולימר ועוד, שסתום ביטחון המתאים למערכות ביתיות קטנות או מוסדיות ציבוריות גדולות. אם אתם יודעים מה הוא השסתום הדרוש לכם תוכלו למצוא אותו אצלנו על מדפי המוצרים, ואם אינכם בטוחים בדגם המתאים לכם ביותר, אנשי המקצוע שלנו יוכלו לסייע ולייעץ לכם בכך.

מוצאים עבורכם את הפתרון הנדרש

י.ל ברזים היא חברה וותיקה ומנוסה המציעה מגוון רחב של מוצרים ואמצעים בעולם תשתיות המים, מספקת שירות אדיב ומקצועי, ייעוץ מקצועי לכל לקוח, אחריות מלאה על המוצרים ומחירים אטרקטיביים והוגנים על כל סוגי המוצרים. אם אתם מחפשים שסתום איכותי שמתאים למערכת שלכם, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913 כדי לשוחח עם אנשי המקצוע שלנו, ולקבל את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק