הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

משחררי אוויר


משחררי אוויר במגוון דגמים ולמגוון יישומים

בכל קו זרימה של מים, נוזל או קיטור ישנה רמה מסויימת של אוויר החודר אל הקו בנקודות שונות לאורך הקו ובמיוחד בנקודת המוצא של הקו. אוויר זה יכול לגרום לתקלות משמעותיות לאורך קו האספקה, לפגום בזרימת המים בצורה סדירה, מה שיכול להסתיים בחוסר נוחות במקרה הטוב, ובפגיעה במערכות התלויות באספקת המים במקרה הרע. על מנת להתמודד עם בעיה זו ניתן להתקין משחררי אוויר המיועדים לשחרר אוויר עודף מקו ההובלה ולהבטיח זרימה אחידה והומוגנית לאורך כל הקו.

כל סוגי הדגמים לכל סוגי המערכות וקווי ההובלה

משחררי אוויר הם רכיבים פשוט למדי, ואין צורך בניתוחים מקצועיים מורכבים כדי להבין מה הוא הדגם המתאים לכם ביותר. יחד עם זאת, יהיה עליכם לאחוז בנתונים לגבי נקודת החיבור של המשחרר לקו האספקה על מנת להתאים את הדגם הנדרש. קוטר הצנרת בנקודת החיבור, לחץ המים הטיפוסי לאורך הקו וכדומה, כל אלה הם נתונים שעליכם לאחוז בהם לצורך בחירת הדגם הנדרש. הבשורה הטובה היא שאם הדגם שבחרתם אינו מתאים, פשוט לא תוכלו להתקין אותו, ולא תצטרכו לקחת סיכון בהתקנה של דגם שגוי שעלול לגרום לתקלות ופגיעה בקו.


משחררי אוויר


צוות מומחים לרשותכם

אם אתם מחפשים משחררי אוויר ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים את הדגם הנדרש, ושאתם מגיעים למקום שגם יכול להציע לכם אותו מעבר למדף, י.ל ברזים הוא המקום שאתם מחפשים. אצלנו תוכלו להתרשם ממגוון דגמים בגדלים שונים, קטרים שונים וחומרי גלם שונים, לקבל סיוע מהצוות המקצועי של החברה, וליהנות מהדרכה אישית סביב אופן השימוש במשחררים ואופן ההתקנה שלהם.

כל מה שצריך בעולם תשתיות המים

כל שאתם צריכים לעשות כדי לשוחח עם צוות המומחים של י.ל ברזים, הוא ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913, לספר לנו על קו ההובלה שעבורו אתם מחפשים את הרכיב, ואנו נסייע לכם לבחון את כל האפשרויות הרלוונטיות עבורכם, ולהתאים עבורו את הדגם הנדרש. כמו כן, תוכלו ליהנות מאחריות מלאה על המוצר ומרמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק