הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מפעילים פנאומטיים


מפעילים פנאומטיים במבחר גדול של דגמים

מפעילים פנאומטיים הם למעשה מנגנונים המיועדים למלא תפקידים שונים באמצעות הנעת רכיבים בלחץ אוויר. בוכנה פשוטה יכולה למלא תפקיד של מפעיל פנאומטי באמצעות חיבור לחץ אוויר לבוכנה, ושחרור לחץ מבוקר להנעת הבוכנה בכיוון הציר המרכזי שלה. השימוש במפעילים אלה שכיח מאוד בקווי ייצור תעשייתיים ובעוד שלל יישומים לרבות ביישומים ביתיים. יחד עם זאת, לכל יישום ולכל מערכת יש להתאים את המפעיל הנדרש בהתאם לעוצמת הפעולה הנדרשת, התפקיד שהוא צריך לבצע ולחץ האוויר שבו הוא פועל.

מסייעים לכם בבחירת הדגם המתאים ביותר

בחירת מפעילים פנאומטיים חייבת להתבצע על סמך ידע מקצועי קונקרטי ונתונים ברורים, ואם אין לכם את הידע הזה, אתם רוצים לקבל את הסיוע הנדרש מאנשי המקצוע המתאימים. לצורך כך יהיה עליכם להצטייד בנתונים על המערכת לה מיועד המפעיל, לרבות מידות והמרחב שעומד לצורך התקנת המפעיל, אורך ציר הפעולה שלו, לחצי אוויר זמינים וכדומה. בצורה זו ניתן לבחון שורה של דגמים רלוונטיים ולהתאים לכם את הדגם המתאים לכם ביותר.
מפעילים פנאומטיים

סיוע מקצועי מן המומחים המובילים בתחום

בי.ל ברזים תוכלו לבחון מגוון גדול של מפעילים פנאומטיים המבוססים על מגוון טווחי פעולה, זוויות, אורכי ציר, לחצי אוויר ועוד. צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם על מנת לתת לכם הסבר על מפעילים בכלל ועל המפעילים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם. אנו נסייע לכם להתאים את המפעיל הטוב ביותר למערכת בה הוא אמור להיות מותקן, נעניק לכם הסבר סביב אופן ההתקנה והשימוש, נעניק לכם אחריות מלאה על המוצר ונציע לכם אותו במחיר אטרקטיבי והוגן.

כל מה שאתם צריכים למערכות מכניות ותעשייתיות

אם אתם מחפשים מפעילים הפועלים על לחץ אוויר, ואתם רוצים להבטיח שאתם בוחרים את המפעיל שמתאים למערכת בה הוא צריך להיות מותקן, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם המומחים של י.ל ברזים בטלפון 03-7310913 ולקבל תשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בנושא, ואת כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה ממקום של ידע ובטחון, ולא בלחץ של אנשי מכירות או בצורה שיכולה לסכן את פעולת המערכת כולה.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק