דף הבית > הבלוג שלנו > מדי לחץ

מדי לחץ

מדי לחץ


מדי לחץ לנוזל ולגז

לחץ הוא דבר מובנה בכל קו מים או בכל קו הובלה של נוזלים. הלחץ נוצר על ידי זרימת המים עצמם, אך בעיקר על ידי דחיפת המים בלחץ גבוה אל תוך הקו. לחץ זה יכול להשתנות באופן תדיר, בהתאם ליכולת או אי היכולת של המים לזרום באופן חופשי לאורך הקו. כאשר אנו פותחים ברז בבית, לחץ המים בצנרת הביתית יורד, וכאשר אנו סוגרים את הברז, לחץ המים גובר. ברמת השימוש הביתי, אין שום צורך או ערך במדידת לחץ המים, אך בקווי מים וקווי הובלה רבים, מדי לחץ הם רכיבים חשובים מאוד.

קריאת לחץ הנוזל בקו ההובלה

מדי לחץ מאפשרים לנו למעשה להבין מה היא רמת לחץ הוזל בתוך קו ההובלה, ועל פי הצורך לפעול בהתאם. כך למשל, בקווי ייצור שונים עשויים להתרחש תהליכים שונים כמו חימום או המסת גז בתוך נוזל, שיכולים להגביר באופן משמעותי את הלחץ בתוך קו ההובלה. לחץ זה יכול להצטבר לרמה שעלולה לגרום לפיצוץ בקו ההובלה או להרס של רכיבים שונים לאורך הקו או המחוברים לקצה הקו. מד הלחץ מאפשר לנו לנטר את הלחץ באופן רציף, ועל פי הצורך לשחרר לחץ מהקו.


מדי לחץ


מגוון דגמים לכל צורך ולכל יישום

מדי לחץ יכולים להיות שונים מאוד באופן התפקוד שלהם וברמות הלחץ שהם יודעים למדוד. ישנם דגמים חשמליים שניתן לחבר אותם למערכות ממוחשבות, שיודעות לקרוא את נתוני הלחץ ולהגיב באופן אוטומטי, וישנם דגמים ידניים שמציגים את רמת הלחץ באמצעות מחוג אנלוגי על סקאלה של מספרים. ישנם דגמים המיועדים למדידה בלבד, וישנם דגמים הכוללים גם רכיב של מדידה וגם שסתום לשינוי הלחץ בקו.

מסייעים לכם לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר

בי.ל ברזים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי מד לחץ, המתאימים למים, לקיטור, לתמיסות סמיכות, שמנים וכדומה, ולקבל סיוע מקצועי על מנת להבטיח שאתם בוחרים בדגם המתאים ביותר ליישום הנדרש. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913 לקבלת מידע ראשוני, ותוכלו כבר לקבל את התשובות שיאפשרו לכם להזמין את הדגם הנדרש.