הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מגופי פרפר


מגופי פרפר לקווי הובלה ומערכות מים

לכל תשתית מים יש נקודת התחלה ויש נקודת סוף. בנקודת ההתחלה מתבצעת דחיפה של המים בלחץ גבוה על מנת להזרים אותם לאורך כל קו האספקה, ובנקודת הסוף ישנו ברז שבפתיחתו ניתן לצרוך את המים המוזרמים בקו. יחד עם זאת, לאורך הקו ישנם עוד שורה ארוכה של אביזרים המיועדים למלא תפקידים שונים לרבות מדידת לחץ, שאיבה והגברת לחץ וכן מגופי פרפר המסייעים לסגירת זרם המים במקטעים שונים לאורך הקו.

מגופים להתקנה לאורך קווי הובלה

בקווי אספקת מים, השימוש במגופים אלה הוא נדיר במיוחד שכן אספקת המים צריכה להיות קבועה ורציפה, וסגירת האספקה מתבצעת אך ורק בתנאים חריגים במיוחד. יחד עם זאת, תנאים אלה אכן יכולים להתקיים, וכשזה קורה ניתן לעשות שימוש בדגמי מגופי פרפר שהותקנו לאורך הקו כדי לעצור את האספקה עד לתיקון התקלה. מגופים אלה משמשים גם בקווי הזרמה נוספים לרבות קווי מים, קיטור, שמן, תמיסה וכדומה, ואחד המאפיינים החשובים שלהם הוא היכולת שלהם לעמוד בלחץ גבוה.


מגופי פרפר


סיוע מקצועי בבחירת המגוף המתאים לכם

בבחירת מגופי פרפר חשוב להצטייד בכל הנתונים הרלוונטיים לקו ההובלה או המערכת בה מיועדים המגופים להיות מותקנים לרבות לחץ מים טיפוסי בקו, טווח לחצים אפשרי, קוטר הצנרת בנקודת החיבור וכדומה. נתונים אלה הם שיקבעו את הדגם הספציפי של מגוף שיש להתאים לקו. אם יש לכם את הנתונים הנדרשים אבל אתם לא ממש יודעים מה הוא הדגם המתאים לכם, בי.ל ברזים תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש על מנת להבין את הדברים יותר לעומק ולקבל החלטה חכמה ונכונה.

כל מה שאתם צריכים בעולם תשתיות המים

י.ל ברזים היא חברה וותיקה המתמחה באספקת מגוון רחב של מוצרים, אביזרים, מכשור, ציוד ואמצעים בעולם תשתיות המים, ובכלל זה גם סוגים שונים של מגופים לכל סוגי הצנרת וקווי ההובלה, בכל קוטר סטנדרטי ובשלל תצורות. לרשותנו צוות מומחים מקצועיים, שעומדים לרשותכם בכל עת על מנת לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה. כדי לשוחח עם צוות המומחים שלנו, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק