דף הבית > הבלוג שלנו > ברזים חשמליים

ברזים חשמליים

ברזים חשמליים


ברזים חשמליים לשימושים ביתיים ותעשייתיים

ברז חשמלי הוא ברז, פשוטו כמשמעו, המבוסס על מנגנון חשמלי לפתיחת וסגירת הברז. בעוד שהברזים במרבית הבתים הפרטיים הם ברזים ידניים שפתיחתם וסגירתם מבוצעת באמצעות תנועה ידנית, ברזים חשמליים הם ברזים בעלי מנגנון פתיחה וסגירה מובנה, שהפעלתו מתבצעת על ידי זרם חשמלי. לברזים אלה ישנה חשיבות רבה מאוד, ופיתוחם לפני שנים רבות איפשר פיתוח של קווי ייצור אוטומטיים בשלל תעשיות ולשלל שימושיים.

מבחר גדול של אפשרויות ודגמים

הקטגוריה של ברזים חשמליים היא קטגוריה רחבה מאוד, הכוללת בתוכה מגוון רחב של דגמים הנבדלים זה בזה בגודל שלהם, בתצורה שלהם, בחומרי הגלם מהם הם עשויים, במהירות ודיוק הפעולה שלהם וכדומה. כך למשל, ברז חשמלי שמשמש למזיגת מזון קרמי במפעל מזון יהיה שונה מברז חשמלי המשמש למזיגת משקה סודה במפעל משקאות, או מברז חשמלי המשמש במערכות כיבוי אש. בכל אחד מן המקרים יכולים להיות הבדלים בחומר הגלם ממנו עשוי הברז, בגודלו, ההספק שלו וכדומה.
ברזים חשמליים

התאמת הפתרון האידיאלי לכל לקוח ובמחירים הוגנים

ביישומים תעשייתיים ישנה חשיבות רבה להתקנת רכיבים מתאימים בלבד, שכן כל התקנה של רכיב לא מתאים יכולה לשבש את פעילות המערכת כולה, ואף לגרום לתקלות ולנזק מכני. בי.ל ברזים תוכלו למצוא מגוון רחב של ברזים חשמליים מכל חומרי הגלם, ובשלל תצורות וגדלים, וכן ליהנות מייעוץ מקצועי להתאמת הדגם למערכת בה אתם מעוניינים להתקין את הברז. לפני בחירת הברז תוכלו לקבל את כל המידע על המותג, האיכות, רמת העמידות והתכונות המרכזיות. כל הברזים מוצעים עם אחריות מלאה ובמחירים אטרקטיביים והוגנים.

צרו קשר לשיחה עם אנשי המקצוע שלנו

אם אתם מחפשים ברז חשמלי ליישום תעשייתי, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם י.ל ברזים, לספר לנו מה היא המערכת שעבורה אתם מחפשים את הברז, ואם יש לכם דגם ספציפי שאתם מחפשים, נוכל לספק לכם אותו ישירות מן המלאי. כדי לשוחח עם צוות אנשי המקצוע של החברה, צרו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913 וקבלו את כל המידע הדרוש לכם לפני ביצוע ההזמנה.
בהזדמנות זו נשמח להמליץ לכל המעוניין להשתדרג ולהתחדש בארונות אמבטיה במחירי מבצע מטורפים.