דף הבית > הבלוג שלנו > ברזים חשמליים לתעשייה

ברזים חשמליים לתעשייה

ברזים חשמליים לתעשייה


ברזים חשמליים לתעשייה

ברז חשמלי יכול לשמש למגוון רחב של יישומים, בהם השליטה בפתיחת וסגירת הברז מתבצעת באמצעות זרם חשמלי. קווי ייצור למשל עושים שימוש נרחב במגוון רחב של דגמי ברזים חשמליים לתעשייה, על מנת ליצור תוצר סופי. כך למשל, כאשר ממלאים פחיות במפעל משקאות, יש צורך לפתוח את הברז כשהפחית עומדת מתחתיו, ולסגור אותו לאחר מילוי הפחית. תהליך זה מבוצע באמצעות פקודות חשמליות המועברות לברז באמצעות מערכת הבקרה המרכזית.

התאמת סוג הברז ליישום התעשייתי

ברזים חשמליים לתעשייה יכולים כאמור להגיע במגוון רחב של דגמים, גדלים, קונפיגורציות וחומרי גלם, ויש לבחון את כלל האפשרויות הרלוונטיות כדי להתאים את הדגם הנדרש. במפעל מזון, פרט לכך שהברז צריך להיות חשמלי, עליו להיות גם עשוי נירוסטה, בעוד שבמפעל תעשייה קלאסית, ניתן לעשות שימוש גם בברז שעשוי מברזל, פליז, אלומיניום או פולימר. העניין הוא, שברז חשמלי לתעשייה הוא מושג גג שכולל בתוכו אין ספור דגמים, אך למערכת שלכם יכולים להתאים רק מספר דגמים ספציפיים.
ברזים חשמליים לתעשייה

ייעוץ מקצועי, ליווי אישי ומחירים הוגנים

בי.ל ברזים תוכלו להתייעץ עם שורה של אנשי מקצוע המתמחים בעולם תשתיות המים, ומספקים לכם את כל המידע והנתונים הנדרשים על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם. לרשותנו מגוון רחב של דגמי ברזים חשמליים לתעשייה בהם תוכלו למצוא את הדגם המתאים לכם ביותר, וליהנות ממחירים אטרקטיביים והוגנים, נושא שאנו מקפידים עליו לאורך שנים ארוכות של פעילות בתחום.

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מקבלים החלטה

י.ל ברזים היא חברה וותיקה ומקצועית המציעה מגוון רחב של אביזרים, ציוד, מכשור, רכיבים ואמצעים לעולם תשתיות המים, ובכלל זה גם אמצעים ייעודיים למערכות תעשייתיות גדולות ומורכבות. לאורך שנים של פעילות מול המגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי רכשנו ידע מקצועי רב וניסיון מקצועי בבניית מלאי מגוון מאוד של אמצעים. כדי לקבל מידע נוסף וסיוע מקצועי לבחירת הדגם המתאים לכם ביותר, צרו קשר עוד היום עם אנשי המקצוע של החברה בטלפון 03-7310913, וקבלו את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה בטוחה וחכמה.