הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

ברז מפוקד חשמלי


ברז מפוקד חשמלי בחיבור למערכות בקרה ושליטה

עבור מרביתנו, המילה ברז מעלה בראשנו את תמונתם של הברזים הרגילים המותקנים בביתנו, במטבח, בחדר האמבטיה או בגינה, אלא שעולם הברזים הוא עולם רחב הרבה יותר, ובתוכו אפשר למצוא גם קטגוריה שלמה של ברזים חשמליים, ובהם ברז מפוקד חשמלי. ברז זה הוא ברז מתוחכם המאפשר שליטה מלאה על פתיחת וסגירת הברז באמצעות זרם חשמלי ובקרים ייעודיים, מה שמאפשר לחבר את הברז למערכת פיקוד ושליטה, ובאמצעותה לתכנן תכנית אוטומציה שלמה של הפעלת הברז ותזמון הפעילות שלו.

תזמון מדוייק של פעילות הברז בתדירות גבוהה

אחת הדוגמאות הקלאסיות לשימוש בדגמי ברז מפוקד חשמלי היא הדוגמא של מפעל מזון או מפעל משקאות. במפעלים אלה, יש למלא אריזות בודדות בכל מספר שברירי שניה. המשמעות היא שיש לפתוח את הברז לפרק זמן מאוד קצר של מספר שברירי שניות או שניות, ולסגור אותו בצורה מאוד מדוייקת על מנת להבטיח דיוק בכמות הנמזגת. את התהליך הזה יש לבצע פעם אחרי פעם, לעיתים בקצבים של עשרות אלפי בדקה, ובדיוק למטרות מעין זו, מיועדים הברזים החשמליים שניתן לחבר אותם למערכות פיקוד ובקרה מרכזיות.


ברז מפוקד חשמלי


מתאימים לכם את הברז האידיאלי

כפי שניתן להבין, בבחירת ברז מפוקד חשמלי, ישנה חשיבות רבה לבחירת הדגם המושלם ליישום, מושלם בהיבט של רמת הדיוק, מושלם בהיבט של חומר הגלם ממנו עשוי הברז, ומושלם בהיבט של הספק זרימה. בי.ל ברזים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי ברזים חשמליים המותאמים לחיבור למערכות בקרה ושליטה, ולקבל סיוע מקצועי מהטובים ביותר בתחום, על מנת לאפשר לכם לקבל החלטה נכונה ממקום של ידע ובטחון.

צרו קשר לשיחה עם המומחים

חברת י.ל ברזים מציעה מגוון רחב של אביזרים, אמצעים, ציוד ומכשור לעולם תשתיות המים, ובכלל זה מציעה מגוון רחב של ברזים מכל הסוגים, הגדלים והקונפיגורציות. אם אתם מחפשים ברז חשמלי חכם, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913 ותוכלו לשוחח עם אנשי המקצוע של החברה, שיסייעו לכם להבין מה הוא הדגם המתאים לכם, וכיצד עליכם להשתמש בו.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק