הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

ברז כדורי


ברז כדורי במגוון דגמים

אם אתם ניגשים לחנות לקנות ברז לבית, למשרד, לגינה או למפעל, למטבחים, סביר להניח שהברז שאתם מחפשים והברז שגם יציעו לכם הוא ברז כדורי. מרבית הברזים המוצעים היום לשימוש רגיל הם ברזים כדוריים, אם כי ישנו גם ברז פרפר והוא מיועד לשימושים בהם ישנה דרישה לעמידה בלחצים גבוהים. ברזים כדוריים מאופיינים בקלות הפעלה רבה יותר, שכן המבנה הכדורי של שסתום הפתיחה והסגירה אינו מעורר התנגדות אל מול לחץ המים, בניגוד לברז פרפר שכנפיו צריכות להתמודד עם התנגדות לחץ המים בזמן הפתיחה והסגירה.

התאמת הפתרון לצרכי הלקוח

אם אינכם יודעים מה הם המאפיינים של ברז כדורי, מה הם היתרונות והחסרונות שלו, ובמה הוא שונה מסוגי ברזים אחרים, אתם בהחלט רוצים לבחור את הברז שלכם עם ליווי מקצועי, במיוחד אם מדובר בברז ליישום לא סטנדרטי. מן הסתם, אם אתם מחפשים ברז מעוצב לבית, כל הברזים המוצעים לכם מיועדים לשימוש זה, ומבוססים על הסטנדרטים המקובלים בתחום, כך שאין באמת צורך בייעוץ מקצועי ייעודי לצורך רכישתו. יחד עם זאת, ברכישת ברז ליישומים ייחודיים בעלי מאפיינים ייחודיים, בהחלט עשויים להיות שיקולים מקצועיים שיכולים להשפיע על החלטת הקניה.


ברז כדורי


חיים את עולם הברזים

בי.ל ברזים, אנו חיים את עולם הברזים מדי יום ביומו, ומתמחים בכל סוגי הברזים לכל סוגי היישומים. לרשותכם עומד צוות של יועצים מקצועיים שיסייעו לכם להבין בדיוק מה הוא הברז המתאים לכם, ואף יספקו לכם הדרכה לגבי אופן ההתקנה הנכון של הברז. אנו מקפידים להציע לכל לקוח את הדגם המדוייק לו הוא זקוק כתלות בתשתית האינסטלציה המקיפה, צרכי הלקוח, סוג החומר הזורם בקו ההובלה ועוד.

שירות, ייעוץ וסיוע מקצועי

אם אתם מחפשים ברז כדורי ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם קונים את הברז המתאים לכם, וחוסכים לעצמכם תקלות עתידיות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עד היום עם י.ל ברזים בטלפון 03-7310913 ולהגיע אלינו על מנת להתרשם ממבחר הברזים המוצעים על ידינו, ולקבל את כל הסיוע המקצועי ואת כל התשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בנושא.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק