הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

אלחזור קפיצי נירוסטה בין אגנים


אל חוזר מנירוסטה בשלל דגמים ותצורות

בהתקנת אל חוזר למערכת המים הראשית אין כל הכרח לעשות שימוש בדגם אל חוזר מנירוסטה, אך ישנם יישומים, מפעלים ומקרים בהם חייב האל חוזר להיות עשוי נירוסטה, בין בגלל שיקולים של השפעת אינטראקציית המים והמתכת על המים המוזרמים ובין בגלל תקנות המוכתבות על ידי הרגולטור הרלוונטי. בשוק תשתיות המים ניתן למצוא מגוון רחב של דגמים הנבדלים ביניהם באין ספור פרמטרים מבניים ופונקציונליים. מה שאתם רוצים להבטיח הוא שאתם בוחרים באל חוזר הנכון ושאיכות הנירוסטה שלו היא ברמה גבוהה.

בחירת הדגם המתאים למערכת

נירוסטה היא אמנם פלדה בעלת תכונות ייחודיות ומאוד אופייניות, אבל גם בתחום הנירוסטה ישנן מספר רמות של איכות, ולא כל נירוסטה מציגה את אותה רמת עמידות. אין זה אומר שבבחירת אל חוזר מנירוסטה, עליכם תמיד לבחור בנירוסטה היקרה ביותר, אבל זה בהחלט אומר שעליכם לבחון את הנושא ולוודא שאתם מזמינים את השסתום המתאים לכם. כך למשל, אם השסתום מיועד למפעל מזון, ואם יש לו השפעה על קו הייצור, חשוב שהנירוסטה תהיה ברמת האיכות הגבוהה ביותר.


אל חוזר מנירוסטה


כל הדגמים וכל הסיוע המקצועי הנדרש

בי.ל ברזים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי אל חוזר מנירוסטה ובמגוון רחב של גדלים, תצורות ומנגנונים פנימיים. לרשותכם עומד צוות מומחים החיים את עולם תשתיות המים מדי יום ביומו, ויכול לספק לכם את כל המידע הנדרש על מנת להבטיח שאתם בוחרים בדגם הנכון. כמו כן, אנו מציעים לכם הדרכה אישית סביב אופן השימוש בשסתום, אופן ההתקנה וכל מידע אחר שיסייע לכם ליישם את השסתום במהירות וביעילות.

כל הפתרונות לעולם תשתיות המים

י.ל ברזים היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה מגוון רחב של אביזרים, אמצעים, ציוד ומכשור בעולם תשתיות המים, ובכלל זה מציעה לכם את כל סוגי האמצעים הדרושים לניהול, הקמה ותחזוקה של קווי הובלה, הזרמה, אחסון ועוד של נוזלים וגזים. אנו מציעים אחריות מלאה, סיוע מקצועי ומחירים אטרקטיביים והוגנים. צרו קשר עם המומחים שלנו עוד היום בטלפון 03-7310913 וקבלו תשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בנושא.
דגם תמונה תאור חומרי מבנה הברגה מאוגן B.W S.W קוטר - אינץ' לחץ מקסימלי בר טמפ' מקס' C°
אלחוזר בין אוגנים מפלב"ם דגם H71W אלחוזר בין אוגנים מפלב"ם דגם H71W אלחוזר בין אוגנים מפלב"ם דגם H71W
פלב"ם
"1/2 -"6 16bar -46+425c

הקודם   1   הבאהצהרת נגישות לאתר ולעסק