הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

שסתומי ביטחון

 


שסתומי ביטחון לאוויר ולמגוון סוגי גז

שסתום ביטחון הוא רכיב חשוב ומרכזי בשלל מערכות, וכפי ששמו מרמז, מדובר ברכיב בטיחותי שחייב לעבוד בצורה מושלמת על מנת להבטיח את שלום המערכת בה הוא מותקן, ובמקרים רבים גם את האנשים הנמצאים בסביבה. שסתומי ביטחון לאוויר הם שסתומים המיועדים לאפשר שחרור של לחץ אוויר במצבים בהם נוצר עודף לחץ במערכת, או לאפשר מעבר של אוויר בכיוון אחד. שסתומים אלה הם שסתומים המותאמים לעבודה גם גז, ולכן מתאימים לא רק לאוויר אלא לסוגים רבים ומגוונים של גזים.

בחירת דגם מתאים – עניין של בטחון ובטיחות בשימוש

על מנת להבטיח את פעולתו התקינה של השסתום, יש לוודא שאתם מזמינים ומתקינים שסתומי ביטחון לאוויר המתאימים למערכת לה הם מיועדים. אי התאמה של שסתום יכולה לבוא לידי ביטוי ברגישות השסתום ללחץ האוויר השורר במערכת, באינטראקציה שלילית בין סוג הגז ובין החומר ממנו עשוי השסתום או הגומיה שלו וכדומה. כל תקלה כזאת יכולה להוביל לפגיעה ברמת הבטיחות של המערכת כולה, ולעיתים גם להוביל לנזק ותקלות חסרות פרופורציה.
שסתום ביטחון לאוויר

אנשי מקצוע עומדים לרשותכם בכל שאלה ובכל עניין מקצועי

בהתאם לכך, בבחירת שסתומי ביטחון לאוויר, חשוב מאוד שתדעו בדיוק מה הוא הדגם הדרוש לכם, ואם אין לכם מושג מה בדיוק דרוש לכם, חשוב שתעזרו באנשי מקצוע המכירים את התחום על בוריו. את אנשי המקצוע האלה תוכלו לפגוש בי.ל ברזים, לקבל את כל הסיוע המקצועי שנדרש לכם, וכן ליהנות ממבחר גדול של דגמים ואפשרויות, אחריות מלאה על כל המוצרים ורמת מחירים אטרקטיבית והוגנת.


צרו קשר וקבלו את כל המידע הדרוש לכם

אם אתם מחפשים שסתום ביטחון לנוזל מכל סוג, או לגז מכל סוג, בי.ל ברזים תוכלו למצוא את כל הפתרונות הרלוונטיים עבורכם. על מנת לקבל את כל המידע הדרוש לכם לפני שאתם מקבלים החלטה, צרו איתנו קשר בטלפון 03-7310913 ותוכלו לשוחח עם אנשי המקצוע שלנו, לקבל תשובות על השאלות המטרידות אתכם ולבחון את הדגמים השונים כדי לוודא שאתם בוחרים את הדגם המתאים לכם ביותר.
דגם תמונה תאור חומרי מבנה הברגה מאוגן B.W S.W קוטר - אינץ' לחץ מקסימלי בר טמפ' מקס' C°
דגם L3/L3-L  דגם L3/L3-L שסתום בטחון/פורק לחץ לקיטור ואוויר
ברונזה
פלב"ם
"1/2-"2 0.3-20bar 45c-185c
דגם 311  דגם 311 שסתום בטחון לאוויר וגזים מאוגן ללחצים גבוהים דגם 311
פלדה
יציקת ברזל
נירוסטה
"3/4-"6 PN16/PN40 -10C-450C
נתונים טכניים נתונים טכניים

הקודם   1   הבאהצהרת נגישות לאתר ולעסק